+48 222 99 74 74 biuro@probitasfinance.pl
PL EN

KARIERA

Stale rozwijamy swoją działalność, a zadowolonych klientów wciąż przybywa. Kierując się indywidualnym podejściem do każdej osoby, która powierza nam doradztwo nad własnymi finansami, poszerzamy grono pracowników. Właśnie dlatego zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi wszystkich, dla których doradztwo finansowe to nie tylko zawód, ale również pasja. Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, odznaczasz się wysoką kulturą osobistą, a rynek finansowy nie ma dla ciebie tajemnic, to z pewnością świetnie odnajdziesz się w Probitas Finance. Od wszystkich pracowników oczekujemy nie tylko zaangażowania, ale przede wszystkim dbałości o dobre relacje z naszymi klientami. Zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś do nas dołączyć? Polecamy listę aktualnie prowadzonych rekrutacji, którą znajdziesz poniżej.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Opis Stanowiska :

• Aktywne pozyskiwanie Klienta businessowego
• Doradztwo w zakresie korzystania z produktów bankowych
• Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta
• Prowadzenie negocjacji

Oferujemy :

• Pakiet szkoleń dla Doradców rozpoczynających współpracę w branży finansowej oraz szkolenia uzupełniające
• System wsparcia dla nowych współpracowników
• Praktyczną naukę zawodu przy aktywnym wsparciu menadżera
• Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z podstawy i motywujących prowizji
• Jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego
• Profesjonalne narzędzia pracy dla każdego Doradcy
• Praca w dynamicznym zespole

Oczekujemy :

• Doświadczenie w w branży finansowej nie jest bezwzględnie wymagane
• Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
• Orientacja na potrzeby klienta
• Wysoka motywacja do pracy, chęć uzyskiwania ponadprzeciętnych wyników
• Zaangażowanie, nastawienie na sukces
• Wykształcenia minimum średniego

Wymagania:

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
- umiejętność motywowania pracowników
- doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych
- bardzo dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność
- obsługa pakietu MS Office
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

Obowiązki:

- zbudowanie i zarządzanie zespołem pracowników
- realizowanie planów sprzedażowych
- motywowanie pracowników
- prowadzenie szkoleń produktowych i sprzedażowych, w tym wdrażanie nowych pracowników
- raportowanie o bieżącej działalności zespołu

Oferujemy:

- umowę o pracę
- motywujący system wynagrodzenia
- wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
- możliwość rozwoju i pogłębienia wiedzy na temat rynku finansowego-
- narzędzia niezbędne do pracy: telefon, notebook, samochód służbowy

*Telefoniczne pozyskiwanie Klientów w ramach przydzielonych kompetencji
* Umawianie spotkań handlowych
* Współorganizowanie akcji wysyłkowych
* Renegocjowanie warunków umów z Klientami w uzasadnionych przypadkach
* Negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi Klientami

Oferujemy :

• System wsparcia dla nowych pracowników
• Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z podstawy i motywujących wysokich prowizji uzależnionych od wyniku
• Profesjonalne narzędzia pracy : telefon komórkowy, notebook

* Minimum średniego wykształcenia
*Orientacji na Klienta (doświadczenie w obsłudze Klienta lub praca w dziale telemarketingu będzie dodatkowym atutem)
* Wysokiej kultury osobistej
* Determinacji i zaangażowania w realizacji postawionych celów
* Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
* Umiejętności pracy w warunkach stresowych

Dołącz do najlepszych, wyślij swoje CV na adres biuro@probitasfinance.pl. W treści napisz miasto oraz stanowisko na które aplikujesz.

Współpracę

rozpoczynamy

od przejrzystych warunków

Kontakt

Probitas Finance
ul. Okulickiego 77D / 6
71-035 Szczecin

tel. +48 222 99 74 74 biuro@probitasfinance.pl fb.com/probitas.finance

Napisz do nas

captcha
 (wymagane) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych...